Contacteer ons!

Routebeschrijving

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op via onderstaand formulier.

Uw aanvraag werd verstuurd. We nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Ja, ik wens op de hoogte gehouden te worden van aanbiedingen, promoties of nieuwsberichten van Lawaisse.

Routebeschrijving

Contactinfo

Lawaisse Beursvennootschap
Sint-Jorisstraat 6
8500 Kortrijk

T +32 (0)56 21 40 35
M +32 (0)499 88 13 37
F +32 (0)56 22 71 48
info@lawaisse.be

Open maandag - vrijdag:
8.30u-12.30u en 13.30u-16.30u

Vind ons op Facebook
Volg ons op Twitter

Onze medewerkers

Philippe Lawaisse sr

Bestuurder
T +32 (0)56 24 90 77
philippe@lawaisse.be

  • Relatiebeheerder
  • Beleggingsadviseur

Philippe Lawaisse jr

T +32 (0)56 21 40 35
philippejr@lawaisse.be
 

  • Front-office
  • Relatiebeheerder
  • Beleggingsadviseur

Michel Lawaisse

Gedelegeerd Bestuurder
T +32 (0)56 21 40 35
michel@lawaisse.be

  • Ondersteuning Front-office
  • Relatiebeheerder
  • Beleggingsadviseur
  • ICT

Patrick Defreyne

Gedelegeerd Bestuurder
T +32 (0)56 24 90 81
patrick@lawaisse.be

  • Relatiebeheerder
  • Beleggingsadviseur

Marc Platteau

Gedelegeerd bestuurder
T +32 (0)56 21 40 35
marc@lawaisse.be

  • Compliance Officer

Koen Wieme

T +32 (0)56 24 90 72
koen@lawaisse.be
 

  • Front-office
  • Euronext-beurzen
  • Relatiebeheerder
  • Beleggingsadviseur

Dirk Van De Ginste

T +32 (0)56 24 90 70
dirk@lawaisse.be
 

  • Front-office
  • Andere beurzen en opties
  • Eurobonds
  • Relatiebeheerder
  • Beleggingsadviseur

Nancy Eeckhout

T +32 (0)56 24 90 75
nancy@lawaisse.be
 

  • Interne controle

Anneke De Meyer

T +32 (0)56 24 90 71
anneke@lawaisse.be
 

  • Middle-office
  • Algemene administratie
  • Automatische orderuitvoeringen
  • Couponafrekeningen

Brigitte Verstraete

T +32 (0)56 24 90 74
brigitte@lawaisse.be
 

  • Algemene administratie
  • Boekhouding
  • Betalingen

Virginie Fontaine

T +32 (0)56 24 90 76
virginie@lawaisse.be
 

  • Algemene administratie
  • Opmaak orderuitvoeringen

Ingrid Deman

T +32 (0)56 24 90 79
ingrid@lawaisse.be
 

  • Algemene administratie
  • Goud
  • Couponafrekeningen

Sam Adams

Gedelegeerd bestuurder
T +32 (0)56 21 40 35
sam@lawaisse.be

  • Investment Officer

Tussenpersonen in bank- en beleggingsdiensten

Bevuco NV

P/A Sint-Jorisstraat 6
8500 Kortrijk
FSMA: 100731 cB

Pierre Bertrand
Afgevaardigd bestuurder
T +32 (0)56 24 90 82
F +32 (0)56 22 71 48
pierre.bertrand.lawaisse@gmail.com

Drufin bvba

Wallemolenstraat 9
8980 Passendale
FSMA: 100732 cB

Stefaan Patou
Zaakvoerder
T +32 (0)51 72 77 30
stef.patou@telenet.be

Eric De Raedemaeker

Vleurgatsesteenweg 213/1
1050 Brussel
FSMA: 100955 cB


Gsm +32 (0)477 28 06 03
proinvest@skynet.be

Fincona bvba

Ruitersweg 9
8200 Brugge
FSMA: 110725 cB

Wim Coucke
Zaakvoerder
T +32 (0)50 38 08 62
F +32 (0)50 39 49 12
wim.coucke@skynet.be

Zakenkantoor De Nys bvba

Rijksweg 144b
9870 Machelen Zulte
FSMA: 11414 A - cB

Frank De Nys
Zaakvoerder
T +32 (0)9 386 77 95
Gsm +32 (0)475 84 68 12
zakenkantoor.denys@pandora.be

Klachtenbehandeling

Als beursvennootschap besteden wij bijzonder veel aandacht aan klantentevredenheid. Toch kan het gebeuren dat een bepaalde dienstverlening niet aan uw verwachtingen voldoet.

In eerste instantie is uw relatiebeheerder het aanspreekpunt voor uw opmerkingen om samen te zoeken naar een oplossing.

Indien u niet tot een vergelijk kunt komen, kan u uw klacht per post of per e-mail indienen op volgend adres:

Lawaisse Beursvennootschap
Dienst Klachtenbeheer
Sint-Jorisstraat 6
8500 Kortrijk
Tel: +32 56 21 40 35
e-mail: klachten@lawaisse.be

De klacht dient te bestaan uit een gedetailleerde beschrijving van de feiten die aan de basis liggen van uw klacht, gestaafd door de nodige stukken.

Binnen de vijf werkdagen ontvangt u een bericht van ontvangst. Indien wij uw klacht niet binnen één maand kunnen beantwoorden brengen wij u daarvan tijdig op de hoogte en vermelden we de termijn waarin u een antwoord mag verwachten.

Indien u zich niet kunt vinden in de voorgestelde oplossing van de hierboven vermelde dienst Klachtenbeheer, dan kunt u zich wenden tot de Ombudsman in financiële geschillen op volgende adres:

Ombudsfin - Ombudsman in financiële geschillen
North Gate II
Koning Albert II-laan 8, bus 2
1000 Brussel
Tel: +32 2 545 77 70
Fax: +32 2 545 77 79
E-mail : ombudsman@ombudsfin.be
Website: www.ombudsfin.be