Contacteer ons!

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op via https://www.dierickxleys.be/nl/contacteer-ons.

Contactinfo

Dierickx Leys Kortrijk
Beneluxpark 26
8500 Kortrijk

T +32 (0)56 21 40 35
M +32 (0)499 88 13 37
F +32 (0)56 22 71 48
kortrijk@dierickxleys.be

Open maandag - vrijdag:
8.30u-12.30u en 13.30u-16.30u

Vind ons op Facebook

Medewerkers Dierickx Leys Kortrijk

Philippe Lawaisse sr

T +32 (0)56 24 90 77
philippe.lawaissesr@dierickxleys.be
 

  • Relatiebeheerder
  • Private Banker

Philippe Lawaisse jr

T +32 (0)56 21 40 35
philippe.lawaissejr@dierickxleys.be
 

  • Front-office
  • Relatiebeheerder
  • Private Banker

Michel Lawaisse

T +32 (0)56 21 40 35
michel.lawaisse@dierickxleys.be
 

  • Kantoordirecteur

Patrick Defreyne

T +32 (0)56 24 90 81
patrick.defreyne@dierickxleys.be
 

  • Relatiebeheerder
  • Private Banker

Koen Wieme

T +32 (0)56 24 90 72
koen.wieme@dierickxleys.be
 

  • Front-office
  • Relatiebeheerder

Dirk Van de Ginste

T +32 (0)56 24 90 70
dirk.vandeginste@dierickxleys.be
 

  • Front-office
  • Eurobonds
  • Relatiebeheerder

Nancy Eeckhout

T +32 (0)56 24 90 75
nancy.eeckhout@dierickxleys.be
 

  • Administratief medewerker

Anneke De Meyer

T +32 (0)56 24 90 71
anneke.demeyer@dierickxleys.be
 

  • Middle-office

Ingrid Deman

T +32 (0)56 24 90 79
ingrid.deman@dierickxleys.be
 

  • Middle-office

Tussenpersonen in bank- en beleggingsdiensten

Bevuco NV

P/A Sint-Jorisstraat 6
8500 Kortrijk
FSMA: 100731 cB

Pierre Bertrand
Afgevaardigd bestuurder
T +32 (0)56 24 90 82
F +32 (0)56 22 71 48
pierre.bertrand@dierickxleys.be

Fincona bvba

Ruitersweg 9
8200 Brugge
FSMA: 110725 cB

Wim Coucke
Zaakvoerder
T +32 (0)56 24 90 83
F +32 (0)50 39 49 12
wim.coucke@dierickxleys.be

Zakenkantoor De Nys bvba

Rijksweg 144b
9870 Machelen Zulte
FSMA: 11414 A - cB

Frank De Nys
Zaakvoerder
T +32 (0)56 24 90 85
Gsm +32 (0)475 84 68 12
frank.denys@dierickxleys.be